Wrzesień
Październik
Listopad
Grudzień
Styczeń
Luty
Marzec
Kwiecień
Maj
Czerwiec


Kontakt

Zespół Szkół
w Strzelcach Krajeńskich
ul. Kościuszki 29
66-500 Strzelce Krajeńskie
Tel. (095)7631127
e-mail: liceumstrzelce@gmail.com

 

 

 

 

 

 

 





Co o nas piszą

V ZJAZD ABSOLWENTÓW

facebook
Samorząd Szkolny
Heliosy
Ratajada
e-Twinning

 

 

Październik

Uwaga maturzyści

Wszystkie informacje na temat egzaminu maturalnego w roku szkolnym 2014/2015 znajdują się na stronie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej (http://www.cke.edu.pl/index.php/egzamin-maturalny-left).
Uczniowie i nauczyciele, w przygotowaniach do egzaminu maturalnego mogą korzystać z:
1. informatorów o egzaminie maturalnym z różnych przedmiotów; informatory zawierają przykładowe zadania z rozwiązaniami;
2. przykładowych zestawów zadań z poszczególnych przedmiotów (również nagrania),

 

MISTRZOSTWA POWIATU W BIEGACH PRZEŁAJOWYCH

Więcej zdjęć

8 października na terenie przyległym do Zespołu Szkół w Strzelcach Krajeńskich odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Biegach Przełajowych. Na wzorowo przygotowanej trasie w dziesięciu biegach rywalizowało  263 uczniów w różnych kategoriach wiekowych.
Głównym celem zawodów jest  popularyzacja biegania jako najbardziej naturalnej formy ruchu, a zarazem wyłonienie zawodników, którzy będą reprezentować nasz powiat na Mistrzostwach Województwa w Sulęcinie.
Imprezę otworzyła wicedyrektor szkoły   Aneta Oszczęda  wraz ze starostą powiatu Andrzejem Bajko.
Po każdym biegu czołowa trójka zawodników była dekorowana medalami, a szóstka dyplomami.
Wszyscy uczestnicy zawodów otrzymali   batony oraz herbatę, aby zrekompensować  zużytą energię.
Imprezę można było przygotować dzięki środkom finansowym przekazanym przez Starostwo Powiatowe przy zaangażowaniu nauczycieli wychowania fizycznego oraz uczniów z Zespołu Szkół.
Zawodnikom startującym w Sulęcinie życzymy zajęcia jak najwyższych lokat.
Oto medalowe trójki w każdej kategorii:
Klasa IV – dziewczęta – bieg na 500 m:
1. Martyna Dokurno SP 1 Drezdenko
2. Milena Decowska SP Stare Kurowo
3. Natalia Pajdowska SP Dobiegniew
Chłopcy:

  1. Mikołaj Sadolewski SP 1 Drezdenko
  2.  Bartosz Skiba PSP Zwierzyn
  3.  Stanisław Karalus SP Goszczanowo

Klasa V – VI – dziewczęta:

  1. Wiktoria Dąbrowska SP Bobrówko
  2. Julia Procyk SP 1 Drezdenko
  3. Estera Zawadzka SP Dobiegniew

Chłopcy:

  1. Jakub Kukwa SP Dobiegniew
  2.  Gracjan Urbaniak SP Drezdenko
  3. Norbert Florczak SP Dobiegniew

Gimnazjum – klasa I – dziewczęta:

  1. Patrycja Dokurno Gimnazjum 1 Drezdenko
  2. Karolina Siudyka Gimnazjum 1 Drezdenko
  3. Weronika Kucharska Gimnazjum 1 Drezdenko

Chłopcy:

  1. Eryk Kubiś Gimnazjum 1 Drezdenko
  2. Szymon Kościelniak Gimnazjum 2 Drezdenko
  3. Ernest Łyczko gimnazjum Strzelce Krajeńskie

Gimnazjum- klasa II-III- dziewczęta:

  1. Agata Zaciewska Gimnazjum Zwierzyn
  2. Natalia Suśniło Gimnazjum 1 Drezdenko
  3. Katarzyna Bednarz Gimnazjum Zwierzyn

Chłopcy:

  1. Marek Naruszewicz gimnazjum Strzelce Krajeńskie
  2. Sebastian Ciuksza Gimnazjum Dobiegniew
  3. Filip Szczygielski  Gimnazjum Drezdenko

Szkoły ponadgimnazjalne – dziewczęta – 500m:

  1. Paulina Szajkiewicz ZS Drezdenko
  2. Malwina Dymek ZS Drezdenko
  3. Anna Jastrzębska ZS Strzelce Krajeńskie

Chłopcy – 800m:

  1. Kamil Pikula  ZSCKU Strzelce Krajeńskie
  2. Damian Czernicki  ZS Strzelce Krajeńskie
  3. Marek Ossowski ZS Strzelce Krajeńskie

 

 

6 października 2014 Nowy Samorząd Uczniowski

6 października ogłoszono wyniki głosowania na przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego oraz Rzecznika Praw Ucznia w Zespole Szkół.
Najwięcej głosów otrzymał Kacper Kąkol i został nowym przewodniczącym SU, natomiast rywalizację o funkcję rzecznika wygrał  Łukasz Topór.
Wybór nowych „ rządzących”  stał się okazją, aby podziękować „staremu” samorządowi.
Opiekunowie samorządu Panie Ilona Rytlewska i Joanna Zamłynna  pożegnały Macieja Dreczkowskiego – przewodniczącego i Mateusza Sypniewskiego – wiceprzewodniczącego oraz rzecznika Martę Pawlak. Cała trójka musi teraz skupić się na przygotowaniach do egzaminu maturalnego.